Kamene s odkazom – prečo sú tak dobrým darčekom?

08.10.2020

Zúfate si, čo kúpiť vašim blízkym na ich veľký sviatok? Poznáme efektívne a neotrepané riešenie, z ktorého im padne sánka. Kameň s nápisom je originálny nápad, aký sa len tak nevidí. Darujte darček, ktorý pretrvá roky.


Kamene s odkazom nájdete v našom internetovom obchode

Kúpiť kameň? Hodí sa to?

Niekto by mohol skepticky poznamenať: "Načo mám platiť za niečo, čo si môžem nájsť v lese?" A mal by absolútnu pravdu. Problém je v tom, či sa tento človek po týchto slovách skutočne zodvihne zo stoličky, vyberie sa do lesa a začne kameň hľadať. Pravdepodobne nie. Žijeme v dobe, keď je každá minúta drahá a mnoho ľudí si nemôže dovoliť stráviť týždne hľadaním toho pravého kameňa. Nehovoriac o tom, že veľa ľudí nemá vzťah k prírode a na niečo takéto by sa z vlastnej vôle nikdy nepodujali.

My preberáme zodpovednosť za vás. Je na naše triko zabezpečiť vám najkvalitnejší kameň s odkazom, vďaka ktorému budete skórovať na každej rodinnej oslave či na Vianoce.

Výhody toho, že si kameň s odkazom kúpim

V prvom rade, nemusíte kameň hľadať. Nemusíte sa zaťažovať výrobou drevenej ceduľky ani na ňu písať citát či hlášku, ktorou chcete vašich blízkych potešiť. Jedine, čo musíte spraviť, je vybrať si jeden z kameňov z našej ponuky. Robota ani nie na dve minúty. Nápis, ktorým by ste radi vašim blízkym niečo povedali alebo na niečo zaspomínali, si môžete vybrať z našej ponuky, alebo nám navrhnúť vlastný text na spracovanie. Minimalistická drevená tabuľka s nápisom je dobre čitateľná aj z väčšej diaľky, preto si môžete darčekový kameň s odkazom zavesiť na stenu.

Darujte niečo, čo vydrží veky

Kameň má veľa pozitívnych vlastností, aj preto s ním radi pracujeme a nemáme dôvod na sťažnosti. Jednou z nich, ktorá by mala zaujímať práve vás, kto si chcete kameň s nápisom kúpiť, je trvácnosť. Kameň sa len tak ľahko nezničí, nepoškodí ho ani pád z väčšej výšky a fyzickému poškodeniu odoláva takmer stopercentne. Čas na neho nemá žiaden účinok. Keď kameň darujete, vydrží vašim blízkym desiatky rokov.