Online trhovisko handiwork – nakupujte a predávajte z pohodlia domova

27.05.2019

Davy ľudí, zhon, hluk a to všetko rámcované ponukou a dopytom. Takto stručne by sa dalo zhrnúť snáď každé trhovisko na svete. Každý sa naháňa za dobrým biznisom a chce odísť domov s vytúženým produktom. Ak však premiestnite trhovisko do online priestoru, všetky negatívne aspekty tejto skúsenosti odpadajú.

Práve o tomto je projekt handiwork, online trhovisko skvelých vecí. Využíva všetky prednosti internetu - rýchlosť, praktickosť, jednoduchosť a dostupnosť. Len zopár klikov delí potenciálneho záujemcu od získania vyhliadnutého výrobku. Druhá strana to má rovnaké, nikdy nebolo jednoduchšie predávať.

Ako to celé funguje?

V princípe rovnako ako na fyzickom trhovisku. Človek si nájde produkt, ktorý sa mu páči a chce ho mať, kúpi si ho a stáva sa jeho vlastníkom. Predávajúci je motivovaný zárobkom a dokáže tak naďalej rozširovať a inovovať svoju ponuku. Akurát to všetko funguje v online priestore.

Obom stranám teda odpadá potreba fyzicky fungovať na jednom mieste. Nikto sa netlačí v radoch, nečelí hluku a všetkým ďalším negatívnym aspektom reálnych trhovísk. Všetko sa dá zvládnuť z pohodlia domova, pri pití kávy. Práve to robí handiwork ideálnym riešením pre zaneprázdnených ľudí, ale aj tých, ktorí preferujú praktické riešenia.

Začať je jednoduché

Či už chcete nakupovať, alebo predávať, všetko zvládnete niekoľkými klikmi. Stačí do prehliadača zadať adresu online trhoviska www.handiwork.sk a zábava (s biznisom) sa môže začať.

Potenciálny kupujúci si jednoducho nájde zaujímavý výrobok (a že ich je dosť) a pridá ho do svojho košíka. Všetko je vopred jasné - cena, dodacie podmienky, vlastnosti produktu. Ponuka je naozaj široká, konkurovať jej môže len máloktorý e-shop.

Ak človek predáva, tiež ho nečaká zložitá cesta. Jednoducho si založí profil, nahodí svoje produktové portfólio, "nalepí" cenovky, pridá trošku toho marketingu a už len čaká na potenciálnych zákazníkov. Zárobok a zadosťučinenie sú určite výbornou motiváciou, čo poviete?

Na online trhovisku handiwork je vítaný každý!