Podľa čoho vyberať texty na kamene?

31.03.2021

Textový odkaz je základom každého personalizovaného kameňa.

Text totiž vyjadruje poslanie kameňa.
V našom e-shope si môžete vybrať z dvoch možností. Buď zvolíte niektorý z našich predpripravených textov, ktoré sú už v cene personalizovaného kameňa, alebo si priplatíte a navrhnete si svoj vlastný unikátny text.

Prvá možnosť je vhodná pre každého, kto chce jednoduchý text a nechce zbytočne priplácať. Keďže na predpripravené texty už máme hotové šablóny, ich aplikácia na kameň je jednoduchá a nemáme s ňou spojené žiadne ďalšie výdavky. K dispozícii máte množstvo zaujímavých odkazov, ktoré sú našimi zákazníkmi volené najčastejšie.
Vyberte si z citátov a hlášiek na kameni s odkazom. Dĺžku odkazu odporúčame do 100 znakov.

Ak sa rozhodnete pre svoj vlastný text, ku klasickej cene za personalizovaný kameň si účtujeme drobný príplatok. Pri každom vlastnom texte totiž musíme vyrobiť novú šablónu a prispôsobiť ju kameňu, s čím sú spojené finančné a časové výdavky. Text môžete voliť ľubovoľný, jediným obmedzením je jeho dĺžka limitovaná na 10 znakov v prípade menšieho a 25 znakov v prípade väčšieho kameňa.

Samozrejme, text by ste mali voliť podľa určenia daného kameňa. Napríklad, ak ho kupujete pre seba a chcete ho používať ako originálny spôsob privítania návštev u vás doma, oplatí sa zvoliť odkaz v štýle "Vitajte u nás doma".
Naopak, kameň s odkazom môže byť skvelým darčekom pre manželku či priateľku, vtedy sú ideálnym riešením rozličné ľúbostné nápisy.

Vďaka nekonečným možnostiam odkazov sa kamene hodia ako večný a zapamätateľný darček skutočne pre každého!

Produkty nájdete na našom e-shope